Maloprodajna mreža



HRVATSKA
 
Centrala Soblinec Proizvodnja Majkovec Poslovnica Križevci Poslovnica Petrinja Poslovnica Labin
Prigorska 9 Majkovečka 42 Markovićeva 69 Sjetpana Radića 54 Rudarska 1
10360 Soblinec, Sesvete 10382 Donja Zelina 48260 Križevci 44250 Petrinja 52220 Labin
         
t. +385 1 2043 191 t. +385 1 2757 764 t. +385 48 270 700 t. +385 44 815 811 t. +385 52 854 030
f. +385 1 2043 193 f. +385 1 2757 611 f. +385 48 270 701 f. +385 44 815 811 f. +385 52 854 030
e. info@dinop.hr e. dinop.proizvodnja@gmail.com e. krizevci@dinop.hr e. petrinja@dinop.hr m. labin@dinop.hr
         
         
Poslovnica Osijek Poslovnica Varaždin Poslovnica Velika Gorica Poslovnica Bjelovar Poslovnica Virovitica
Ariša ulica 8 Zagrebačka 145 Andrije Kačića Miošića 54 Vladimira Nazora 25 Stjepana Radića 88
31000 Osijek 42000 Varaždin 10410 Velika Gorica 43000 Bjelovar 33000 Virovitica
         
t. +385 31 445 180 t. +385 42 204 249 t. +385 1 7999 725 t. +385 43 220 917 t. +385 33 556 058
f. +385 31 445 181 f. +385 42 204 251 f. +385 1 7999 724 f. +385 43 332 108 f. +385 33 556 082
e. osijek@dinop.hr e. varazdin@dinop.hr m. velikagorica@dinop.hr m. bjelovar@dinop.hr m. virovitica@dinop.hr
         
         
Poslovnica Zaprešić Poslovnica Slavonski Brod Poslovnica Karlovac    
Avenija Hrvatskih branitelja 26 Trešnjica ulica 4 Riječka 39    
10290 Zaprešić 35000 Slavonski Brod 47000 Karlovac    
         
t. +385 1 4816 689 t. +385 35 459 023 t. +385 47 642 243    
  f. +385 35 459 023 f. +385 47 642 243    
e. zapresic@dinop.hr e. sl.brod@dinop.hr e. karlovac@dinop.hr    

BOSNA I HERCEGOVINA
 
Poslovnica Brčko
Mostarska bb
761000 Brčko, BiH
 
t. +387 49 212 170
e. brcko@dinop.hr

DINOP FRANŠIZE
 
Iva-Z Ivanić Grad (centrala) Iva-Z Poslovnica Križ Iva-Z Poslovnica Čazma Iva-Z Poslovnica Dubrava Iva-Z Poslovnica Vrbovec
Ulica Stjepana Majdeka 7 Zagrebačka ulica 17 Ulica Milana Novačića 20 Strossmayera 2 Zagrebačka 94
10310 Ivanić Grad 10315 Križ 43240 Čazma 10342 Dubrava 10340 Vrbovec
         
t. +385 1 2888 754 t. +385 1 2824 791 t. +385 43 227 141 t. 385 1 2728 566 t. +385 1 6310 598
e. trgovina@iva-z.hr e. kriz@iva-z.hr e. cazma@iva-z.hr e. dubrava@iva-z.hr e. vrbovec@iva-z.hr
         
         
Grm-pro Poslovnica D.Miholjac        
Vukovarska 22        
31540 Donji Miholjac        
         
+385 31 200 069        
e. grm.pro.jdoo@gmail.com        
Naši partneri
AlcaPLast Ariston Atusa bandini capricorn centrometal color cordivari cordivari Dinosan Dinoterm ebrille elektrokovina Esbe facot felder frabo general fittings grundfos heimeier honeywell icma imas imera imit inker itap ivar končar lecico lipovica liv Majdanpek Maravic mbs Mut nmc pinoart poly radiatori rinaldi sab Sanplast speroni špoljarec thermoflux Vaillant valdom valsir vargon viadrus watts wehrle wilo wts remeha